• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  482529,265
  % 4,57
 • BIST 100
  %

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstifa mı etti?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstifa mı etti?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın istifa ettiğine dair sosyal medya paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. 08.11.2020 tarihinde akşam 8 sularında sosyal medya çalkalanmaya başladı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın istifa ettiğine dair bilgi servis edildi. Bilginin doğruluğu kesinlik kazanmadı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın istifa ettiği iddiası doğru mu? Yoksa bu iddia bir yalandan ibaret mi?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstifa Etti mi?

Sayın Berat Albayrak, instagram hesabından bir paylaşım yaparak gündeme düştü. Öncelikle haberin gerçek olup olmadığını doğrulamak için hesabına baktık. Paylaşımın gerçek olduğunu görüyoruz. Ancak hesabın hacklenmesi gibi bir durum olup olmadığına dair herhangi bir bilgi görünmüyor. Buna rağmen haber yalanlanmadı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın istifa edip etmediği açık uçlu bir soru olarak belirsizliğini koruyor. İşte o açıklama:

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın İstifası Kabul Edildi mi?

Sayın Bakanın istifası ciddi anlamda tartışma konularının ilk maddesi oldu. Berak ALBAYRAK istifa etti mi, etmedi mi? Peki ettiyse kabul edildi mi? Şimdiye kadar net bir açıklama gelmedi. Özellikle yetkili isimlerden açıklama bekleniyor.

Peki, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın istifası kabul edilirse ne olur? Piyasa bu durumdan nasıl etkilenir?

8.11.2020 tarihi bir pazar günü olmasına rağmen çalkantılı biçimde ilerliyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın istifası netlik kazanınca haberin bilgisine finansmanim.com üzerinden ulaşabileceksiniz.

Haberin piyasaya nasıl etki edeceği ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Dolar Kuru Ne Olacak? (4 ağustos 2020 dolar kuru) başlıklı makalemizde dolar kuru ve dolar kuru ne olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]